Hakkımızda

 

Aydın Ticaret - Mangal & Nargile Mangal Kömürleri 2010 yılında kuruldu ve her zaman sektördeki öncü firmalardan biri oldu.

Çalışma prensibi olarak dürüst , ilkeli , yenilikçi ve olmazları olmayan bir hizmet anlayışından dolayı Türkiye ve yurt dışında da en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Ülkemizde 81 vilayetene sürekli olarak perakende satış noktalarına ürün tedariği sağlamaktadır. Ayrıca yurtdışı ihracat ve ithalat görevlerini üst seviye yükselterek başarıyla sürdürmektedir.

Aydın Ticaret - Mangal & Nargile Mangal Kömürleri genç , dinamik ve çalışkan yönetici ve personelleri sayesinde 7 gün 24 saat hizmet verebilmektedir.

Gerçek bir mangal ve nargile sevdalısı olan Aydın Ticaret - Mangal & Nargile Mangal Kömürleri yönetimi mangal ve nargile kömürleri ile ilgili birçok konuda önderlik ve sponsorluk görevlerini üstlenmiştir.

Aydın Ticaret - Mangal & Nargile Mangal Kömürleri toptan mangal ve nargile kömürleri satışı, İzmir dışındaki şehirlerde ve yurt dışında toptan mangal ve nargile kömürleri satanlara ürün tedarik etme, mangal ve Nargile kömürleri  ithal etme, Yurt içindeki ve dışındaki birçok mangal ve nargile  kömürleri ve diğer malzemelerini üretim yapanların bayiliğini sürdürme ve bir çok mangal ve  nargile kömürlerinin kuruculuğunu ve işletmesini yapma görevlerine devam etmektedir.